malarstwo gotyckie w polsce

malarstwo gotyckie w polsce

Pomysłowość – gotowości myśleć poprzecznie poczęcia i stworzenia; zaprojektować i wyprodukować każdy pojedynczy kawałek rzemiosła z spryt i pomysłowość; z wyobraźnią wykorzystywać materiały pod ręką, aby ukształtować coś nowego i atrakcyjnego.

I nie zapominajmy – Uczciwość – to słowo, które często czuje się jako przestarzałe jak dinozaury w tym szybko zmieniającym się świecie i jego postaw.koszulki kibicowskie Integralność ma niesamowitą liczbę definicji – ale cały punkt do takich zasad, jak uczciwość, moralność, jedności i honoru. I integralność co ja i każdy inny prawdziwy rzemieślnik wnieść do naszych twórczych poszukiwań – aby nasz CRAFT być jednoznacznie sklasyfikowany jako sztuki.

Są przeciwnicy tego poglądu, którzy twierdzą, że jest prawdziwa sztuka – malarstwo, rysunki, muzyka, taniec, poezja, rzeźba – również architektura i języki mogą być zakwaterowane pod tym „parasolem”. Wszystkie formy są najwyraźniej uważa się wymaga i wykorzystują wyższy poziom umiejętności i artyzmu niż rzemieślniczych.

Inni mówią o estetykę i umiejętne tworzenie; „Wewnętrzne umocnienie równowagi i harmonii”; opanowanie medium; komunikacji i wyobraźni wyraz; „Klasa obiektów podlegających estetycznej kryteriów”; i od czasów starożytnych, po rytualnych i symbolicznych funkcji i znaczeń.

Sugestia wydaje się, że te idee odnoszą się tylko do sztuki … nie rzemieślniczych.

Jeżeli którykolwiek craftsperson przynosi najwyższy stopień poświęcenia, uczciwości i zaangażowania w swoją pracę, wraz z wprawą i dbałością o szczegóły w każdym twórczym poszukiwaniu … to jest z pewnością znakiem rozpoznawczym rzemiosła.

malarstwo gotyckie w polsce

Znajdę nic kryteriów proponowanych do stworzenia techniki jako coś mniej niż powinniśmy domagać się utworzenia elementu rzemiosła. Każda definicja opisowe wydaje się kwintesencją najwyższe ideały wyspecjalizowanych rzemieślników.

Dla mnie – CRAFT jest ART– nie ma po prostu kwestia do dyskusji.

Każdy oczywiście ma prawo do własnego zdania osobistego … Więc … co teraz myślisz?

Czy to naprawdę sztuka?

Teraz przeczytałem rozmowę – czy zależy Ci na spacer? … Dzięki tej małej, ale ważną częścią mojego świata.

http://www.squidoo.com/lensmasters/cdcraftee http://www.madeit.com.au/ChristineCrafteeCreations

Przewiduję wiele przyszłe projekty różnych odmian i nadzieję, że będzie ze mną podzielić, jak po raz pierwszy, a następnie urzeczywistnić marzenie każdego „skarb”.

http://www.fizjosport.krakow.pl
– autor artykułu